Kotyl - buty ślubne

Rozmiary
KOLOR
PRZEZNACZENIE
PORA ROKU
Pokaż tylko
( ilość produktów: 2 )

Dostępne w naszej ofercie czółenka renomowanej polskiej marki Kotyl są najlepszym wyborem na ślub. W tych butach nie tylko będziesz wyglądać zjawiskowo, ale również bez problemu przetańczysz całą noc, a płaskie buty a zmianę w ogóle nie będą Ci potrzebne! Miękka skóra naturalna idealnie dopasowująca się do stopy, doskonałe wyprofilowanie zapewniające amortyzację każdego kroku, odpowiednia wentylacja. To tylko niektóre z zalet butów ślubnych Kotyl!

Eleganckie czółenka stworzone z myślą o Pannach Młodych

Co sprawia, że buty marki Kotyl są tak wygodne, a przy tym zachwycają swoim wyglądem oraz przemyślanym projektem? Inspiracją dla czółenek Kotyl są buty taneczne tworzone z myślą o artystkach, które muszą czuć się pewnie na obcasach oraz wykonywać różne skomplikowane ewolucje na parkiecie.

Kupując czółenka ślubne, pamiętaj, że buty to absolutna podstawa ślubnej stylizacji, dlatego warto w ten dzień podarować sobie coś wyjątkowego. Zresztą, wybierając czółenka Kotyl, nie musisz się martwić! Buty są nie tylko eleganckie, ale także bardzo przystępne cenowo, a klasyczny projekt sprawi, że będziesz z chęcią nosiła je również jako szczęśliwa mężatka!

pixel