Anekke Peace and Love SS24

Cena
-
Rozmiary
TĘGOŚĆ
KOLOR
MAT. ZEWNĘTRZNY
WYS. OBCASA
OBCAS
PRZEZNACZENIE
PORA ROKU
Pokaż tylko
( ilość produktów: 8 )

Nowa kolekcja 2024 Anekke Peace and Love

Kolekcja Anekke Peace & Love jest inspirowana podróżą vanem przez zachodnie wybrzeże USA podczas wyjątkowej ery lat 60-tych. Podczas tej wyprawy będziemy podróżować razem z Anekke przez San Francisco, San Diego i Los Angeles, dając się ponieść różnym ruchom artystycznym i kulturowym, które powstały w tym okresie. Kolekcja jest inspirowana festiwalem Human Be-In z 1967 roku, który był uważany za prekursora lata miłości. Tam właśnie narodził się ruch hippisowski, gdzie pokój, miłość i wolność stały się maksymą czasu. Kolekcja Anekke Peace and Love można zauważyć most Golden Gate i diabelski młyn na plaży w Santa Monica, kultowego busa (vana) Volkswagen T1 - czyli popularnie nazywanego ogórka.

W ramach kolekcji Anekke Peace and Love możemy wyróżnić kilka linii:

  • Kolekcja Anekke Peace Love w kolorze Camel inspirowana jest latami 60-tymi. Torebki mają staranne detale, takie jak boki wykonane techniką cięcia laserowego i nadruki na plecach nawiązujące do lata miłości i elementów kultury San Francisco. Zawierają również małe spersonalizowane elementy, takie jak kolorowe naszywki w kształcie symbolu pokoju i haftowane kwiaty.
  • Kolekcja Anekke Peace Love w kolorze Pink charakteryzuje się kontrastami kolorystycznymi z ciemnoszarymi, białymi i różowymi odcieniami. Na przodzie torby pojawia się Anekke z kwiatami we włosach, otoczona haftami na rafii z metaliczną farbą.
  • Linia Anekke Flowers jest częścią kolekcji Anekke Peace Love Camel i charakteryzuje się kwiatowymi i kaszmirowymi trendami na lato 2024. Przód produktów jest ozdobiony ćwiekami odtwarzającymi różne ikony takie jak zamknięte oko czy serce.
  • Linia Anekke Psicodelic nawiązuje do surrealizmu, który narodził się w latach 60. Towarzyszy kolekcji Anekke Peace and Love w kolorze różowym i charakteryzuje się abstrakcyjnymi kształtami w czerni i bieli z różowymi akcentami wyrażonymi poprzez hafty. Fronty torebek wykonane są techniką haftu, zastosowane są ćwieki w postaci kwiatów, słońca i księżyca jako symbol początku i końca.
  • Linia Anekke Sixties charakteryzuje się eleganckimi krojami, na przodzie z geometrycznymi kształtami pokrytymi różnego rodzaju zdobieniami, takimi jak cekiny czy hafty. Klapka zawiera spersonalizowane detale, takie jak naszywka Anekke przedstawiająca most w San Francisco na plecach czy brelok do kluczy inspirowany architekturą miasta. Linia ta jest ukłonem dla matki natury, dlatego wykonana jest z 80 % z recyklingu. Nawiązuje do legendarnej dzielnicy Ashbury, uważanej za kolebkę ruchu hipisowskiego, epicentrum lata miłości. Jest to linia, której bohaterami są geometria, eleganckie kroje, biało-czarne odcienie.
pixel