Anekke

Cena
-
Rozmiary
TĘGOŚĆ
KOLOR
MAT. ZEWNĘTRZNY
WYS. OBCASA
OBCAS
PRZEZNACZENIE
PORA ROKU
Pokaż tylko
( ilość produktów: 132 )

Każda fanka oryginalnych, niecodziennych, a przy tym niezwykle pięknych dodatków powinna zapoznać się z asortymentem od marki Anekke. Sklep internetowy Tymoteo to miejsce, gdzie znajdziesz różnorodne kolekcje Anekke, zawierające m.in.portfele, torebki, plecaki czy nawet kubki. Cenisz wysoką jakość, gustowność, ale i pozytywne przesłanie? Koniecznie poznaj Anekke, a się zakochasz!

Anekke - co to za firma?

Anekke to Hiszpańska marka, która powstała w 2015 roku w Petrer, Alicante. Stała się odpowiedzią na potrzeby pań o specyficznym guście modowym, skierowanym na detale i ukryte za nimi opowieściami. Tworzy ją kobieta, która samą siebie określa jako marzycielkę i podróżniczkę o niezwykłej ciekawości świata i chęci przeżywania kolejnych przygód. Torebki, portfele, kubki… za każdym z tych produktów Anekke stoi historia, nadająca im własnej osobowości poprzez unikalny design.

Co oznacza Anekke? Przygodę, odwagę, optymizm, szczęście i hojność. Marka ta stanowi odzwierciedlenie najważniejszych kobiecych wartości oraz wrażliwości na naturę i zwierzęta, dlatego też bazuje na ekologicznej skórze. Liczą się dla Ciebie najmniejsze detale i dokładność wykonania kupowanych rzeczy? Uwielbiasz produkty, za którymi stoi niecodzienna historia, które coś przedstawiają, reprezentują? Asortyment marki Anekke będzie tym, co do Ciebie trafi!

Jakie dodatki Anekke znajdziesz w naszym sklepie?

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz kilka typów dodatków stylizacyjnych od marki Anekke. Musisz wymienić portfel, ponieważ stary jest już zbyt wysłużony? Szukasz sporych rozmiarów torebki, która pomieści najważniejsze dla Ciebie rzeczy? A może chcesz cieszyć się chwilą relaksu z pięknym kubkiem w dłoni? Asortyment marki Anekke z naszej oferty Ci w tym pomoże!

Produkty Anekke sklep internetowy Tymoteo proponuje w kilku wariantach. Oferujemy Anekke torebki: małe, średnie i duże. Wśród asortymentu znajdują się również plecaki - i te klasyczne, i niecodzienne, torbo-plecaki. Znajdziesz tu również portfele w trzech rozmiarach, które dostosują się do wielkości Twojej torebki. Dostępne są także kolorowe kubki z porcelany o sporej pojemności. W nich gorąca kawa czy herbata będą jeszcze smaczniejsze!

Każdy z tych akcesoriów Anekke to świetne produkty zarówno pod kątem jakości, jak i wyglądu. Rozejrzyj się wśród niezwykle uroczych i barwnych kolekcji tej marki, by znaleźć to, czego aktualnie najbardziej potrzebujesz. Zapraszamy do składania zamówień!

pixel