Kubek Anekke – nie tylko porcelanowy produkt, ale dzieło sztuki!

Rozmiary
KOLOR
Pokaż tylko
( ilość produktów: 6 )

Akcesoria Anekke przybierają różne formy. Jedną z nich jest porcelanowy kubek, który możesz teraz zamówić w Tymoteo! Nasz sklep oferuje produkty Anekke w postaci kubków porcelanowych o pojemności 360 ml, dzięki którym zmienisz każdą chwilę z kawą czy herbatą lub innym ulubionym napojem w jeszcze przyjemniejszy moment. Pełny detali wzór produktu, cudowne barwy, subtelne dodatki, wytrzymałość (kubkowi Anekke niestraszna zmywarka, może być także umieszczony w kuchenkach mikrofalowych) czynią kubki z tej kolekcji niezwykłym naczyniem.

Jakie kubki Anekke znajdziesz w naszej kolekcji?

Kubek Anekke – akcesorium hiszpańskiej marki, które musisz sprawdzić!

Czytając opinie o kubkach Anekke, z pewnością natkniesz się na wiele pozytywnych komentarzy. Naczynia tego rodzaju bywają oczywiście różne, ale jeśli postawisz na któryś z kolekcji tej marki (znajdziesz je w Tymoteo!), każda z osób w twoim otoczeniu zauważy jego niepowtarzalność. Picie kawy i herbaty lub innych napojów stanie się zdecydowanie przyjemniejsze, kiedy użyjesz świetnie zaprojektowanego naczynia. Skąd taka siła i sugestywność, którą odznacza się design każdego naczynia?

Anekke to hiszpańska marka powstała w 2015 roku. Od tamtego czasu odznaczyła się w świecie mody i akcesoriów (także domowych) jako jedna z najbardziej oryginalnych, niepowtarzalnych i widać te cechy w każdym produkcie, który tworzą. Jakość kubków Anekke wynika z porcelany użytej do ich produkcji, pojemności, kształtu, odporności, możliwości mycia naczynia w zmywarkach, a także za sprawą grafik, które znajdują się na powierzchni naczynia. Delikatny motyw w przepięknych barwach to jednak nie wszystko!

Kubki Anekke – do naczynia możesz dobrać piękne opakowanie!

Pamiętaj, że każdy produkt z tej kategorii, który znajduje się w ofercie Tymoteo, zapakowany jest w piękne pudełko. Nadruk na pudełku ma wyjątkową formę i wpisuje się w stylistykę, którą ujrzysz także w innych produktach firmy. Piękne pudełko z nadrukiem to element zestawu, który sprawia, że naczynie jest idealnym pomysłem na drobny upominek czy prezent wręczany bez okazji, na urodziny, imieniny czy podczas innego wydarzenia ważnego w życiu danej osoby.

W Tymoteo znajdziesz przeróżne naczynia z tej kolekcji. Pamiętaj, że są zdobione zarówno na zewnątrz swojej formy, jak i wewnątrz. Zaufaj nam – kubkami Anekke możesz inspirować się każdego dnia. To połączenie wygody, stylu, wysokiej jakości i nietuzinkowego spojrzenia na nawet najdrobniejsze przedmioty użytku codziennego, które przecież nie muszą wyglądać zwyczajnie!

Informacja o każdym naczyniu umieszczona jest w jego opisie. Wystarczy, że klikniesz dany model, aby przeczytać o nim więcej, dowiedzieć się, jaka historia za nim stoi, a także jak wygląda z każdej strony – opis uzupełniliśmy o wiele zdjęć, które przedstawiają naczynie na białym tle.

Do kogo kierowany jest asortyment Anekke z tej kategorii sklepu Tymoteo? Przede wszystkim do osób, które potrzebują naczyń nietuzinkowych, pięknie wykonanych, z historią i duszą, nie zaś bezosobowych przedmiotów, z którymi trudno się związać. Mamy więc nadzieję, że przeglądając ofertę sklepu, znajdziesz swój wymarzony kubek.

Tymoteo – zapraszamy do przyjemnych i owocnych zakupów!

pixel