Półbuty na platformie

Cena
-
Marka
Rozmiary
KOLOR
MAT. ZEWNĘTRZNY
WYS. OBCASA
OBCAS
PRZEZNACZENIE
PORA ROKU
Pokaż tylko
( ilość produktów: 49 )

Jakie zalety mają buty na platformie?

Jakimi zaletami odznaczają się damskie półbuty na platformie? Okazuje się, że takie obuwie może być nie tylko estetyczne, ale i bardzo praktyczne. Niewątpliwie jest to dobra oferta dla tych pań, które chcą sobie dodać kilka centymetrów wzrostu. To jednak nie wszystko, bo takie buty posiadają znaczącą przewagę np. nad obuwiem na szpilce lub słupku, gdyż noga układa się w nich w naturalny sposób. Lepsze rozłożenie ciężaru w takim bucie sprawia, że trudniej o deformacje, odciski czy bolesne kontuzje.

Dobrej jakości półbuty na platformie

Jeśli wybierać półbuty na platformie, to zdecydowanie wykonane z najlepszej jakości materiałów. Naturalna skóra ma tę zaletę, że pozwala stopie oddychać i jest bardzo trwała. W przypadku często używanego obuwia liczy się też to, żeby było ono wykonane z precyzją właściwą rękodzielniczej pracy. Właśnie dbałość o najdrobniejsze detale sprawia, że takie buty są estetyczne, ale także bardzo trwałe. Przez długi czas zachowają one świetny wygląd.

Eleganckie półbuty na platformie

Półbuty na platformie to nieco może zmodyfikowane pod względem wyglądu, ale jednak eleganckie buty. Bez problemu więc mogą one służyć jako obuwie do pracy. Są przy tym wygodne, więc bez problemu skorzystamy z nich w codziennych sytuacjach. Z pewnością nie grozi nam przesadne zmęczenie stóp. Wśród obuwia skórzanego Tymoteo znajdziesz modele nawiązujące do tradycyjnych półbutów na wysoki połysk. Oprócz nich świetnie wyglądają też klasyczne buty z zamszową cholewką.

Designerskie półbuty na platformie

Znudziły Ci się klasyczne półbuty na platformie? Nie ma problemu. W ofercie Tymoteo Obuwie Skórzane znajdują się też bardzo ciekawe modele designerskich półbutów. Te modele rozpoznasz od razu choćby po tym, że cholewka różni się w nich kolorystycznie od podeszwy. Przykład? Czarno-pomarańczowe półbuty na platformie. Oczywiście cholewka jest w ich przypadku połyskliwa i zakończona ozdobną aplikacją, która bardzo się wyróżnia.

pixel