Półbuty sznurowane

Rozmiary
KOLOR
WYS. OBCASA
OBCAS
PRZEZNACZENIE
PORA ROKU
Pokaż tylko
( ilość produktów: 4 )

Półbuty sznurowane doskonałej jakości

Damskie półbuty sznurowane to jedne z podstawowych typów obuwia. Dawniej były to przede wszystkim modele bardzo eleganckie, współcześnie coraz częściej modne kobiety sięgają po egzemplarze inspirowane stylem sportowym. W każdym przypadku warto zadbać o to, żeby były to buty doskonałej jakości. Właśnie takie oferuje sklep Tymoteo Obuwie Skórzane. Podstawą jest tu umiejętny dobór tworzywa: naturalna skóra jest estetyczna, trwała i sprzyja zdrowiu stóp. Jednocześnie bardzo ważne jest to, by do tworzenia półbutów sznurowanych podchodzić w sposób rękodzielniczy. Dzięki temu możliwa jest dbałość o każdy szczegół.

Klasyczne półbuty sznurowane

Oczywiście pierwszym wyborem pozostają klasyczne półbuty sznurowane damskie na obcasie. Wykonane z naturalnej skóry są bardzo często utrzymywane w kolorach takich jak czerń, szarość lub różne odcienie brązu. Zawsze w modzie są modele lakierowane, ale także z ozdobnymi zmarszczeniami cholewki lub takie, w przypadku których dodano ozdobę w postaci kokardy lub innej aplikacji np. w metalicznym kolorze. Wciąż popularne są także buty zamszowe.

Sportowe półbuty sznurowane

Coraz częściej sięga się jednak po sportowe półbuty sznurowane. W okresie letnim bardzo chętnie wybierane są buty ażurowe. Nie tylko ciekawie wyglądają, ale też zapewniają właściwą wentylację stopie. Sportowe półbuty sznurowane nadają się jako element wielu casualowych stylizacji. Można je wykorzystywać razem z jeansami i sportową marynarką. Możliwości są tutaj bardzo duże.

Ciekawe półbuty sznurowane

Jakie jeszcze półbuty sznurowane warto brać pod uwagę? Niektóre modele w bogatej ofercie Tymoteo wyróżniają się kształtem, kolorem lub zdobieniami. Interesująco prezentuje się choćby połączenie skórzanej cholewki z gumową podeszwą w kolorze pomarańczowym. Mniej typowe są też lakierowane workery o wysokiej cholewce, które spoczywają na solidnej podeszwie na słupku. Bardzo solidne buty, których wygląd przyciąga uwagę.

pixel