Półbuty na grubej podeszwie

Cena
-
Marka
Rozmiary
TĘGOŚĆ
KOLOR
MAT. ZEWNĘTRZNY
WYS. OBCASA
OBCAS
PRZEZNACZENIE
PORA ROKU
Pokaż tylko
( ilość produktów: 69 )

Półbuty na grubej podeszwie a wygoda

Dlaczego warto wybrać damskie półbuty na grubej podeszwie? Niewątpliwie za ich wyborem przemawia wygoda. Okazuje się, że grube podeszwy mogą zapewniać bardzo dobrą amortyzację. Nie bez powodu na grubych podeszwach najczęściej występują buty trekkingowe. Oczywiście taka podeszwa musi być odpowiednio wyprofilowana i zrobiona z materiału, który sprzyja takim zastosowaniom. Półbuty na grubej podeszwie to także wygoda, która wynika z ułożenia nogi w bucie. Jest ono naturalne, dlatego sprzyja zdrowiu.

Półbuty na grubej podeszwie i dodatkowe centymetry

Niekiedy wybór butów na obcasie jest podyktowany chęcią uzyskanie kilku dodatkowych centymetrów wzrostu. Nie ma w tym nic dziwnego, ale np. noszenie butów na szpilce bardzo niekorzystnie wpływa na zdrowie nóg. W przypadku półbutów na grubej podeszwie również możesz zyskać kilka dodatkowych centymetrów, ale noga jest uniesiona równomiernie i pozostaje w naturalnym położeniu.

Dobrej jakości półbuty na grubej podeszwie

Jeśli wybierasz półbuty na grubej podeszwie, to zdecydowanie powinnaś zainwestować w obuwie dobrej jakości. Dlaczego? Z dbałości o zdrowie swoich nóg warto wybierać buty, które oddychają i pomagają utrzymać odpowiedni komfort. Jednocześnie dobrej jakości materiały sprawiają, że obuwie jest trwałe i dłużej zachowuje estetyczny wygląd. Oferta sklepu Tymoteo Obuwie Skórzane dodatkowo obejmuje modele butów, które wykonano w sposób rękodzielniczy, dbając o najdrobniejsze szczegóły.

Modne i klasyczne półbuty

Półbuty na grubej podeszwie mogą być równie modne i ponadczasowe, co klasyczne obuwie na płaskiej podeszwie. Królują wśród nich modele lakierowane. Niektóre z nich są dodatkowo zdobione np. łańcuchem. Obok nich za klasykę uchodzą także półbuty z zawsze popularnego zamszu. Oczywiście w naszej ofercie spotkasz też modele designerskie o mniej typowym wyglądzie. Przykład? Choćby czarne lakierki z grubą podeszwą w kolorze pomarańczowym. Również one mogą być dodatkowo ozdobione łańcuchem.

pixel