Półbuty fioletowe

Cena
-
Marka
Rozmiary
KOLOR
MAT. ZEWNĘTRZNY
WYS. OBCASA
OBCAS
PRZEZNACZENIE
PORA ROKU
Pokaż tylko
( ilość produktów: 5 )

Półbuty fioletowe: elegancja w mniej typowym kolorze

Półbuty fioletowe są dowodem na to, że eleganckie obuwie wcale nie musi być czarne, białe, brązowe czy szare. Fiolet jest dość wymagający w stylizacji, ale warto mieć takie buty w swojej garderobie. Doskonale prezentują się zwłaszcza modele ze skóry naturalnej. Wykonane z zamszu obuwie jest bardzo delikatne i estetyczne. Można je wykorzystać w stylizacji total look lub wszędzie tam, gdzie chcemy przyciągać uwagę przepięknymi butami. Alternatywą mogą być ciekawe półbuty fioletowe, które są inspirowane stylem sportowym.

Wygodne półbuty fioletowe dobrej jakości

Półbuty fioletowe mogą być piękne i pożyteczne przy tworzeniu ciekawych stylizacji. To jednak nie wszystko. Wykonane z naturalnej skóry obuwie zawsze może być bardzo wygodne. Materiał ten umożliwia dobrą wentylację, jest rozciągliwy i można go skutecznie farbować, co nie jest bez znaczenia w przypadku, gdy chcemy mieć estetyczne obuwie na dłużej. Jednocześnie skórzane półbuty mogą być bardzo trwałe. Wszystko zależy od materiału i od jakości wykonania. Im bardziej dba się o detale, tym lepiej.

Półbuty fioletowe z ozdobami

Jeśli znudziły Ci się klasyczne półbuty fioletowe, to nie ma żadnego problemu. Obuwie skórzane Tymoteo to także wyjątkowo udane modele z różnego rodzaju zdobieniami. Niektóre z nich wyposażono w obcas lub grubą podeszwę. Dzięki obu tym opcjom można zyskać kilka dodatkowych centymetrów wzrostu, co bywa bardzo pożądane.

pixel