Półbuty z kokardą

Marka
Rozmiary
KOLOR
WYS. OBCASA
OBCAS
PRZEZNACZENIE
PORA ROKU
Pokaż tylko
( ilość produktów: 3 )

Doskonałej jakości półbuty z kokardą

Półbuty z kokardą są z pewnością bardzo ozdobnym typem obuwia, ale warto też wybierać je z uwagi na jakość wykonania. W naszej ofercie znajdziesz modele wykonane z doskonałej jakości skóry naturalnej. Ich cholewki są łączone z odpowiednio dobranymi podeszwami, a całość jest nie tylko estetyczna, ale także funkcjonalna i przyjazna dla użytkownika. Taki wybór może sprawić, że otrzymasz doskonałe obuwie na całe lata.

Eleganckie półbuty z kokardą

Jakim modelom warto się przyjrzeć? Bez wątpienia w cenie są eleganckie półbuty z kokardą. Najczęściej wykonane są w kolorze czarnym lub w różnych odcieniach brązu. Rzadziej bywają oliwkowe lub szare. Niekiedy cechują je interesujące drapowania materiału. Kokarda ma w tym przypadku podkreślić elegancki charakter obuwia, nadając mu nieco dziewczęcego uroku. Półbuty z kokardą mogą z powodzeniem nadawać się do codziennego użytku, np. do pracy. Będą odpowiednio eleganckie, ale także wygodne.

Ciekawe półbuty z kokardą

Klasyczny wygląd nie zawsze jest atutem. Czasami klienci poszukują nieco bardziej designerskiego obuwia. Potrzebujesz nietypowych półbutów z kokardą? W Tymoteo obuwiu skórzanym znajdziesz pokaźną ofertę modeli, które są dalekie od klasyki. Przykład? Choćby czarne półbuty z kokardą w kolorze srebrnym, które zostały zaopatrzone w pomarańczową podeszwę. Nietypowy design, któremu trudno odmówić uroku. Te buty zdecydowanie będą przyciągać uwagę.

Ażurowe półbuty z kokardą

Jakie obuwie wybrać na lato? Z pewnością warto postawić na ażurowe półbuty z kokardą. Takie obuwie inspirowane jest poniekąd stylem sportowym. Jednocześnie posiada niewielkie otwory, które nie tylko ciekawie wyglądają, ale także zapewniają odpowiednią dla letniej pory wentylację. Mogą występować w kilku kolorach. Dzięki nim można zyskać obuwie pasujące doskonale do wielu casualowych stylizacji. Chcesz postawić na uniwersalny model? Zdecydowanie najlepsze będą białe półbuty z kokardą.

pixel