Sandały w góry

Rozmiary
KOLOR
PORA ROKU
( ilość produktów: 3 )

Sandały w góry. Dlaczego warto?

Czemu sandały w góry są obuwiem, które musisz mieć? Żyjemy w czasach, gdy różne elementy trekkingowego ubioru cieszą się dużym wzięciem. Przeważnie jednak chodzi o pełne buty trekkingowe. Jakie zalety mogą mieć sandały w góry? Przede wszystkim sandały są tymi butami, które latem zapobiegają przegrzewaniu się stóp. Trudno przecież o lepszą wentylację. Ich zaletą jest też niewielka waga. Sandały w góry mogą więc posłużyć nam zwłaszcza wtedy, gdy zamierzamy chodzić po długich i niezbyt stromych podejściach. Oczywiście i tam może nam wpaść pomiędzy stopę a podeszwę kamyczek, ale równie łatwo będziemy mogli się go pozbyć.

Jakie powinny być sandały w góry?

Jakie powinny być dobre sandały skórzane w góry? Wiemy już, że lekkie i przewiewne, ale o to nie jest trudno. Bardzo ważne jest też to, żeby były mocne. Niezależnie, czy chodzi o sandały, czy też buty trekkingowe, wędrówka po górach zawsze jest wymagająca. Niszczący wpływ nierówności i różnorodnego podłoża daje się we znaki. Sandały w góry zrobione z doskonałej jakości skóry i dobrze dobranych elementów syntetycznych są nieodzowne i takie obuwie znajdziesz w ofercie sklepu Tymoteo Obuwie Skórzane.

Warto też podkreślić, że wśród naszych butów znajdziesz takie, które odznaczają się odpowiednio grubą podeszwą. Jej rola w amortyzacji jest bardzo ważna. Jednocześnie powinna mieć tak wyprofilowaną podeszwę, by łatwiej było utrzymać się nawet na śliskiej powierzchni. Bardzo ważne jest wreszcie to, aby takie buty były wyposażone w mocne paski podtrzymujące nogę. Jest to nie tylko ważne dla trwałości butów, ale i Twojego bezpieczeństwa.

Ładne i modne sandały w góry

Jakie jeszcze powinny być sandały w góry? Nic nie przeszkadza temu, aby były nie tylko mocne, ale też ładne i modne. Do wyboru masz bardzo różne wzory takich butów. Nie wiesz, które warto wybrać? Cenne jest zwłaszcza stawianie na klasyczny design, który zawsze będzie na topie.

pixel