Anekke torebki z dziewczynką - co to za firma?

2023-11-21
Anekke torebki z dziewczynką - co to za firma?

Anekke torebki z dziewczynką...

Anekke to hiszpańska marka produkująca torebkiportfele i akcesoria z wizerunkiem dziewczynki? Czy aby na pewno tylko tyle? W tym artykule postaram się Wam przybliżyć całą magię, jaką tworzy główna bohaterka, wspomniana już wcześniej Anekke. Przeczytajcie wpis do końca, a nie spojrzycie już tak samo na produkty marki Anekke, nie przejdziecie obok nich obojętnie, będziecie się przyglądać każdej torebce, każdemu portfelowi szczegółowo, bo każdy produkt Anekke opowiada swoją indywidualną historię i co najważniejsze, każdy produkt jest magiczny. Ale najpierw przybliżę Wam kilka suchych — niemagicznych faktów.

Anekke firma

Anekke - co to za firma?

Historia hiszpiańskiej marki Anekke rozpoczęła się 2015 roku w Peter w Alicante. Firma Anekke narodziła się z potrzeby tworzenia kolekcji produktów dla kobiet o szczególnym guście, z naciskiem na detale. Za każdym detalem kryją się rozbudowane historie, w które zabiera nas główna bohaterka. Są to często wzruszające opowieści, ale często też ważne społeczne, antyrasistowskie i ekologiczne kwestie, obok których nie można przejść obojętnie. Takie opowieści przekazane z sercem.

Firmę założyło trzech braci z dużym doświadczeniem w świecie wyrobów skórzanych. I to był ich sposób, aby przemówić do Świata Kobiet. Poprzez dziewczynkę Anekke, zamiłowaną podróżniczkę. Udzielili jej głosu, sprawili, że jej serce bije, podróżując do Japonii, Indii, Egiptu, Paryża i w coraz to nowe miejsca. Anekke wchodzi w rolę wielu istotnych dla zmian biegu historii kobiet, takich jak Coco Chanel, Amelia Earhart, Jane Goodall, czy Austen.

Anekke to hiszpańska firma, która w ramach tworzenia kolekcji funkcjonalnych i praktycznych toreb, portfeli i akcesoriów, w stu procentach przemyślanych dla potrzeb kobiet i w ich tempie życia, dostarcza te produkty, opowiadając historie o podróżach i kobietach, którymi można się zainspirować.

Kim jest Anekke?

Jeśli doszłaś już tak daleko, możesz zastanawiać się: kim jest Anekke? Kto stoi za marką, za każdą kolekcją, za każdą ciekawą historią? W związku z tym nie pozostaje mi nic innego jak, się przedstawić:

torebki_anekke

Jestem marzycielską dziewczynką, która lubi odkrywać piękno świata, nieustannie podróżować i zamieniać swoje przygody w różnych krajach na całym świecie w inspirowanie nimi kolekcję torebek, portfeli i pięknych akcesoriów, takich jak kubki, paraspaolki, długopisy, breloczki i wiele innych. Jestem też niezwykle ciekawą osobą, która co sezon składa hołd kultowej kobiecie, która zmieniła świat. Bo Anekke to nazwa nadana marce toreb i akcesoriów stworzonych z duszą z własną osobowość i z niepowtarzalnym designem. Przede wszystkim jest to marka, w której za każdym dziełem kryje się historia, która wzmacnia kobiece wartości kryjące się za każdą opowiedzianą przeze mnie historią.

Co znaczy Anekke?

Wiele osób pyta nas co oznacza imię Anekke? I wiecie co? Nigdzie nie ma takiego wyjaśnienia. Lubię myśleć, że Anekke oznacza przygodę. Oznacza odwagę, optymizm, radość i hojność. To także wrażliwość, to miłość do natury i zwierząt, do książek i do muzyki.

Anekke to nie tylko imię, czy nazwa marki torebek i akcesoriów, w której zakochały się nasze Klientki i tysiące ludzi na całym świecie. Jest to także metafora wszystkich kobiecych wartości marki, takich jak odwaga, siła kobiet i wolność. I Ty też jesteś trochę Anekke, skoro to czytasz.

Wiele naszych Klientek, nazywa ją też tak po prostu po polsku Anka :)

Jak ma na imię kot Anekke?

To może być jedno z najczęściej zadawanych pytań. Jak ma na imię ten słodki kociak, który towarzyszy Anekke w prawie każdej podróży?

kot anekke towanda

Przedstawiam Wam Towande — która skradła serca wielu z Was. I nic w tym dziwnego, prawda?

Jest prawdopodobnie najbardziej czułym, towarzyskim i żarłocznym kotem we wszechświecie. Kot żądny przygód, który towarzyszy Anekke we wszystkich podróżach i który pojawia się na nadrukach, naszywkach, przypinkach, breloczkach... Jest po prostu gwiazdą.

Ale skąd wzięła się jego nazwa?

"Towanda" to słowo, w którym Anekke zakochała się gdy pierwszy raz je usłyszała w filmie "Smażone zielone pomidory". Bohater używa go jako wyrażenia, odnosząc się do faktu, że w obliczu każdej niekorzystnej sytuacji życiowej zawsze idziemy do przodu. i ta pozytywna wizja, ta odwaga i chęć życia podsumowane są w słowie "Towanda". Dlatego Anekke wybrała takie imię dla swojego najlepszego przyjaciela.

Ok. A teraz zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, kończymy suche fakty i przenosimy się w magiczny świat Anekke...

Historia Anekke

Jak już wiesz nazywam się Anekke. Urodziłam się w mroźne zimowe popołudnie, był to jeden z tych dni kiedy patrzysz w dal i praktycznie widzisz, jakie powietrze jest nostalgiczne. Dlatego może tak łatwo mi jest odczuwać radość z ciepła, które daje kominek, koc i gorąca herbata w kubku, a w pokoju słychać romantyczny dźwięk palącego się drewna. Rozejrzyj się wokoło, uczucie radości mogą dać nam najprostsze rzeczy.

Czuję, że moim przeznaczeniem jest dać pokój tym, którzy za mną idą, aby przybliżyć ich do magicznego świata snów, w którym żyję przekazując piękne uczucia. Pamiętaj, że najlepiej jest żyć spokojnie i cieszyć się drobnymi szczegółami każdej chwili, wiedząc, że w każdej chwili może wydarzyć się coś magicznego.

W moim małym, wielkim Świecie jest wiele snów i nieskończonych wszechświatów, pragnień, przyjaciół, nadziei, a nawet lęków i duchów — wszystko ze sobą współistnieje, tworząc aurę tajemnicy. Tajemnicy takiej jak ja, która pojawia się gdy otrzymujesz list, kiedy zaczynasz się denerwować, ponieważ nie wiesz, co jest w środku, chociaż chcesz go otworzyć i odkryć co ktoś ma Ci do przekazania. I to dlatego mój mały, wielki świat jest ukochanym miejscem, w którym każdy szczegół jest opowiedziany z pasją i zdobywany własnymi ścieżkami, które zabierają Cię do magicznych miejsc. Wszystkie te historie i moje przeżycia przekazuje, oddając je Tobie na torebkach, portfelach, plecakach. Jeśli się dokładnie przyjrzysz, jest tam wiele szczegółów, widocznych nie na pierwszy rzut oka, ale do odkrycia patrząc drugi, trzeci raz, a nawet czasami pięćdziesiąty.

Bycie zapalonym marzycielem nie zawsze jest takie powszechne. Możliwość przebudzenia się i skakania w kałużach w deszczowe dni, biegania po lesie chichocząc, albo czytania książki i ekscytowania się nią w parku. Wybieranie się w podróż, aby odkryć każdą część świata i nadal być przy tym małą dziewczynką...

Bycie namiętnym marzycielem nie zawsze jest tak powszechne, ale dla mnie to sposób na życie, które sprawia mi szczęście. Tym bardziej cieszę się tym, że znalazłam sposób na dzielenie się z Wami tym szczęściem, że mogę Wam przekazać moje historie i uczucia w formie modnej torebki, albo portfela, który wyjmując w poważnej sytuacji, płacąc codziennie rano za bułki w sklepie, może Cię przenieść, chociaż na krótką chwilę nad słoneczne Morze Śródziemne, albo do mglistych lasów Kanady. Uwielbiam codziennie dzielić się swoimi przeżyciami i uwielbiam to, że możecie mi towarzyszyć.

anekke love to share

Motto Anekke: "Miłość do dzielenia się"

"Love to share" - uwielbiam się dzielić. To jest moje motto, ponieważ życie jest pełne wspaniałych doświadczeń, ludzi, którzy Cię zainspirowali, podróży, które Cię zmieniają i pomagają poznać siebie trochę lepiej. Odkryłam, że kiedy dzielisz swoje szczęście, przygody, miłość... świat właśnie daje Ci to w większych ilościach. Nigdy nie zmęczyło mnie powtarzanie tego motta, a miłość do dzielenia się pomogła mi zdobyć prawdziwych i wspaniałych przyjaciół. Chcesz mnie lepiej poznać, dostać coś ode mnie? Przyjrzyj się dokładnie moim podróżom uwiecznionym na różnego rodzaju torebkach: szoperkach, listonoszkach, kopertówka, kuferkach, plecakach. Każdy model to inne detale (motylek na krzaczku, renifer schowany za drzewem), każda kolekcja to zupełnie inna podróż (Japonia, Kenia, Egipt, Francja), albo kobieta, która zmieniła bieg historii.

kolekcje anekke

Kolekcje Anekke

Mój świat obraca się wokół moich marzeń, podroży i przygód. Moich pragnień i inspiracji. Moich wspomnień. Dlatego grupa wspaniałych ludzi, którzy zawsze bardzo uważnie słuchają opowiadanych przeze mnie historii, jest odpowiedzialna za projektowanie pięknych kolekcji toreb anekke, portfeli i akcesoriów do codziennego użytku, przypominając, że jesteś również marzycielem i czyni Cię częścią mojego świata. Wystarczy, że posiadasz jedną z damskich torebek anekke, albo portfel, albo kubek na kawę, który codziennie rano towarzyszy Ci po wybudzeniu się z marzeń sennych i przenosi razem ze mną do rzeczywistości.

Marzenia, miłość od pierwszego wejrzenia, to uczucia, które pozwalają nam być dalej małymi dziewczynkami. Miłość do kolekcjonowania szczęśliwych chwil, znajdowanie ludzi, którzy dają nam coś dobrego: magię, wolność, wolność bycia sobą istotę natury, urok tancerzy, fascynację wpatrywania się w pełnie księżyca za oknem, przemierzanie piękniej Wenecji. To wszystko można znaleźć w moich poprzednich kolekcjach przedstawionych na torebkach, portfelach, parasolkach, szalach, chustach i apaszkach. Wystarczy otulić się szalem i czuć to co ja, podróżując po całym świecie.

anekke torebki z dziewczynką

Dodatki i torebki Anekke w Tymoteo

Masz też miejsce w moim świecie. Jeśli chcesz być jego częścią, nie szukaj dalej. Możesz między szeptem kliknąć link www.tymoteo.pl i zdecydować, w którą przygodę chcesz wyruszyć razem ze mną.

Aktualnie w Tymoteo znajdziesz kolekcje:

A przygody te zostały przeniesione na modne torebki i nie tylko:

Na każdej torebce, nerce, czy portfelu, razem z Towandą będziemy Ci towarzyszyć, gdziekolwiek pójdziecie. Pomożemy Ci zbierać piękne pamiątki i mieć je ze sobą spakowane w swoją ulubioną torbę podróżną, albo walizkę. Staniemy się częścią Twoich marzeń i podróży. Razem będziemy przeżywali przygody i zapamiętywali każdy dzień.

Zapraszam Cię do mojego świata marzeń, snów i podróży - www.tymoteo.pl

Polecane

pixel